Vlastimil Bareš (1949)

olej, sololit, 44,5 x 38 cm, sign. PD Bareš, rám

ID: 13

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:27

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)