František Kočí

Pohled na Prahu

kvaš, papír, 33 x 48 cm, sign. PD Frant. Kočí, rám, na rámu drobná poškození

ID: 15

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:29

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)