Bohuslav Knobloch (1924-1998)

Letohrádek královny Anny

litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. LD Knobloch

žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

ID: 25

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:37

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)