Pražský hrad

akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

ID: 27

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:39

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)