Malostranská mostecká věž

litografie, 27 x 28 cm, sign. PD, pasparta, č. 9/79, v levém spodním rohu hnědé skvrnky

ID: 5

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:19

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Odhadní cena: v CZK