František Emler (1912-1992)

Loďky pod Karlovým mostem

litografie, 13 x 15,5 cm, sign. PD F. Emler, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír

žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

ID: 70

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:08

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)