J. Černý - Klitonský

Karlův most

litografie, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD J. Černý - Klitonský, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír

ID: 8

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:22

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

Odhadní cena: v CZK