F. Dobruský

Podled na Malou Stranu

olej, plátno, 46 x 67 cm, sign. PD F. Dobruský, rám

ID: 9

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:23

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Odhadní cena: v CZK