Vincenc Beneš (1883-1979)

Pražský motiv

olej, plátno, 32 x 40 cm, sign. PD V. Beneš, rám, drobně poškozená malba, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. V. Benešovi se podařilo syntetizovat ve svém díle vliv různých ismů do osobitého malířského rukopisu, kde dominuje barva a barevná skvrna impresivní povahy, přičemž je stále patrné expresivní východisko.

ID: 94

Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:12

Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)