Jana Reinerová (1946)

Zasněžené radniční schody

olej, plátno, 90. léta, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 95

Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:14

Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)