Jiří Mrázek (1920-2008)

akryl, plátno, 1991, 14 x 13,2 cm, sign. PD Jiří Mrázek 91, rám

ID: 23

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)