Jiří Mrázek (1920-2008)

akryl, plátno, 1991, 28,7 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Mrázek 91, rám

ID: 24

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)