Jiří Mrázek (1920-2008)

Barevná kompozice

olej, sololit, 1990, 32 x 16,8 cm, sign. PD Jiří Mrázek 1990, rám

ID: 26

Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)