Slavoj Kovařík (1923-2003)

Abstraktní motiv

olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám

žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

ID: 27

Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)