Mikuláš Axmann (1955)

Betlém

litografie, 1998, 42,5 x 36,5 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1998, 43013

ID: 335

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:02

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)