Richard Augustin (1975)

Penélope

serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 10/17

Provenience: Pop Mallorca 2017

ID: 337

Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:04

Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)