Václav Benedikt (1952)

litografie, 1993, 48 x 38 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk

ID: 345

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)