Václav Benedikt (1952)

Energie

litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky

ID: 349

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:16

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)