Vladimír Cidlinský (1934)

Žhavé léto

litografie, 45,6 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 40/44

ID: 359

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:26

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)