Jiří Voves (1945)

Z cyklu Zprávy

plátno, tmel, olej, 2016, 55 x 50 cm, sign. PD J. Voves, lišta

žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

ID: 15

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)