Jaroslav Fišer (1965)

Veteše

fotografie, plátno, 2018, 60 x 51 cm, sign. PD Fišer 18

ID: 2

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)