Mariana Alasseur (1977)

Říp

akryl, plátno, 2015, 50 x 50 cm, sign. vzadu M. Allaseur

ID: 28

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)