Pavel Mühlbauer (1949)

Cesta I

emulze, olej, plátno, 2017, 70 x 55 cm, sign. PD Mühlbauer, lišta

žák prof. J. Smetany

ID: 8

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)