Vladimír Komárek (1928-2002)

Rozhovor

dřevoryt, 1991, 21,5 x 37,5 cm, sign. DU V Komárek 91, rám, na rámu drobná poškození

ID: 68

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:24

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)