Josef Hodek (1944-2003)

Kytice lučních květů

akvarel, dřevoryt, papír, 1958, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek 58, mírně zažloutlý papír, papír při okrajích pomuchlán

ID: 5

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:44

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)