Marek Fexa (1977)

Portrét

olej, karton, 2008, 36 x 31 cm, sign. vzadu Fexa 08

ID: 16

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:15

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)