Marek Fexa (1977)

Růženka

olej, plátno, 2007, 38,5 x 37 cm, sign. vzadu Fexa 07

ID: 17

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:20

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)