Vladimír Cerha (1966)

Rám

olej, plátno, 2009, 80 x 71 cm, sign. PD Cerha V. 2009

ID: 20

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:35

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)