Vladimír Cerha (1966)

Ve tmě

akryl, plátno, 2013, 40 x 30 cm, sign. LD Cerha V. 2013

ID: 21

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 16:40

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu