Vladimír Cerha (1966)

Nevermore

olej, plátno, 2012, 60,5 x 80,5 cm, sign. LD Cerha V. 2012

ID: 24

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:55

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)