Ivan Komárek (1956)

Žebřík

litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 30/130

ID: 29

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:20

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu