Ewa Nemoudry (1957)

Dans une magnifique maison

litografie, 21 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 119/150

studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

ID: 8

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:35

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)