Vojtěch Preissig (1873-1944)

Strom v květu

lept, akvatinta, 1905, 36,7 x 29,8 cm, sign. PD Vojt. Preissig 05, zažloutlý, v tisku poškozený papír

žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

ID: 11

Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

Ukončení prvního podání: 25. 04. 2019 15:00

Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

Odhadní cena: 38 000 - 42 000 Kč CZK