Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Největší

litografie, 1992, 66 x 50,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, 7/100, mírně pokrčený a při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 2

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

Ukončení prvního podání: 25. 04. 2019 15:00

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

Poslední dražitel: ID6008 Historie příhozu

Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK