Rudolf Kremlička (1886-1932)

Toaleta

litografie, 1925, 19,5 x 11 cm, sign. PD R. Kremlička 1925

ID: 3

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Ukončení prvního podání: 25. 04. 2019 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK