Ludmila Jiřincová (1912-1994)

William Shakespeare: Sedm sonetů

bibliofilie, 6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice J, sv. 7, v tiráži uvedeno sedm celostránkových ilustrací, jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav

ID: 26

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2019 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)