Ludmila Jiřincová (1912-1994)

W. Shakespeare: Sonety

bibliofilie, pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav

ID: 27

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2019 15:00

Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)