Josef Liesler (1912-2005)

Škleb náš vezdejší dej nám dnes ó pane!

bibliofilie, 2x sign. lept a 4x sign. litografie J. Liesler, vyd. autor za pomoci L. Loubala a J. Maulera, Praha, 1987, ex. 68/100, ruční papír, volné listy v pův. obálce, výborný stav

ID: 31

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2019 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)