Interiér

akvarel, papír, 1928, 11,2 x 16,2 cm, sign. PD HodKov 1928/VII. 14

ID: 869

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 05. 2019 15:00

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu