Th. Bannwarth

Militärisches Prachtbilderbuch

bibliofilie s dvaceti původními litografiemi, 1913, 32 x 42,5 cm, vše značeno PD na kameni Lith u Druck v Th. Bannwarth Wien, nach den neuesten Adjustirungsvorschriften bildlich dargestellt, Wien, Verlag von Moritz Perles, volné listy v původním přebalu, 2 litografie chybí, poškozený přebal, zažloutlý, zašpiněný a potrhaný papír

ID: 893

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 24. 05. 2019 08:14

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)