Max Švabinský (1873-1962)

J. Seifert: Nad listy Maxe Švabinského

bibliofilie, původní litografie ve frontispisu ručně signovaná a s věnováním (datováno k 14.II.55) M. Švabinský, podpis J. Seiferta v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1954, jako pamětní list, 3x dvojlist v pův. obálce, velmi dobrý stav

ID: 956

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:17

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)