Ota Bubeníček (1871-1962)

olej, karton, 34 x 49 cm, sign. PD O Bubeníček, rám

ID: 22

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 12. 06. 2019 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu