Josef Paulus (1877-?)

Hrad Loket

olej, plátno, 1906, 80 x 63 cm, sign. LD J. Paulus, rám, nabízený obraz představuje zdařilou ukázku krajinářského žánru s důrazem na detail a atmosférou v duchu romantismu 19. století, malba zkrakelována

ID: 36

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 12. 06. 2019 15:00

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)