Vlastislav Hofman (1884-1964)

Kostel sv. Petra a Pavla

akvarel, papír, 1904, 26,9 x 34,6 cm, sign. PD Hofman Vl. 1904 20/7

žák A. Liebschera na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců, skupiny Tvrdošíjní

ID: 37

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 12. 06. 2019 15:00

Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)