George Kunkel (1922-1984)

Abstrakce v šedé a béžové

litografie, 1978, 49,5 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 20/50

ID: 20

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:07

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)