Joan Miró (1893-1983)

Abstraktní kompozice

litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró

studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

ID: 23

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:09

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)