Jan Halla (1926-1988)

Přízrak

litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno

ID: 31

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:14

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)