Jiří Mrázek (1920-2008)

Barevná kompozice

olej, sololit, 1990, 32 x 16,8 cm, sign. PD Jiří Mrázek 1990, rám

ID: 5

Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:31

Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)