Jiří Mrázek (1920-2008)

Ačtyřka2

akryl, plátno, 1991, 20,7 x 14 cm, sign. LD Jiří Mrázek 1991, rám

ID: 6

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:32

Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)