Karla Talabardon (1922)

litografie, 1968, 36 x 45 cm, sign. PD Karla Talabardon 68, rám, č. 7/20, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky

ID: 70

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:21

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)